main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond enne esimest mängu. FC Kuressaare

Võistkond enne esimest mängu. FC Kuressaare

FC Kuressaare Eliitliiga algus on olnud võidukas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.03.2019
16:44

FC Kuressaare on alustanud jalgpalli U17 Eliitliiga kolmandas liigas võidukalt, kui on järjest alistanud kaks vastast.

Esimeses kohtumises võideti kodus FA Tartu Kalev 3:2, Andero Kivi lõi 2 ja Karl Karlos Burk 1 värava. Teises kohtumises võideti võõrsil Kohtla-Järve JK Järve 3:0, Henry Saar lõi 2 ja Andero Kivi 1 värava.

„Tulemuse poolest võib olla rahul,“ ütles treener Sander Viira, lisades, et samas on mängupilt olnud krobeline ning näha on pinget ja kõik ei ole tulnud väljakul niimoodi välja nagu ta oleks tahtnud. „Kardetakse eksida ja tahetakse pallist hästi kiirelt lahti saada. Poisid pole ammu võistelnud ja neil on olnud pikk paus. Samas ei tunne ma ka poisse ja eks minu jaoks on alles pildi kokku saamine, aga ma olen ka neid katsetanud erinevatel positsioonidel.“

Sander Viira hinnangul on veel vigu igal pool ja igas elemendis. „Oleks naiivne arvata, et mängime juba ideaalselt, sest eesmärk on iga mänguga juurde panna,“ lausus ta. „Samas mängisime teises mängus esimesega võrreldes juba paremini. Oleme mõlemas mängus löönud kolm väravat, mis on Kure kohta okei. Eesmärk on areneda ja tulemus on boonus, mis hoiab tuju üleval, aga oskute ja võimete poolest võiks me mängida ka teises liigas.“

Järgmine kohtumine on kodus 31. märtsil kell 17 FC Ajax Tallinnaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.