main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kapten Eerik Poopuu võitleb palli pärast. Alver Kivi

Kapten Eerik Poopuu võitleb palli pärast. Alver Kivi

FC Kuressaare duubel mängis lähikonkurendiga viiki

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.10.2017
15:18

Jalgpallimeistrivõistluste teise liiga Lääne tsoonis 10. kohal olev FC Kuressaare II tegi kodus 11. kohal oleva Pärnu JK Vaprus II-ga 0:0 viigi ja säilitas võitluses üleminekumängudest pääsemisele lähikonkurendi ees 1 punktilise edu.

Kuressaare jalgpallistaadionil mängitud kohtumises said pealtvaatajad näha tasavägist mängu, kus pisut teravamad olid võõrustajad ja korra tabas pall ka Reivo Vinteri löögist väravalatti. Kummalgi meeskonnal väravat saada siiski ei õnnestunud.

“Meie ja nende jaoks oli see kui finaal, kumbki meeskond kaotada ei tahtnud,” tunnistas treener Sander Viira. “Toonitasin enne mängu, et taga null on tähtsam, kui ees värav. Peamine oli Pärnu seljataga hoida. Kui vaadata võimalusi, siis olime pisut teravamad. Enamusega mängust saab rahule jääda, aga poolaegade lõpus tulevad väsimuse pealt lollid otsused, läheme ees tormakaks ja taga jääb hõredaks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.