main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitlus käib teisel korrusel. Alver Kivi

Võitlus käib teisel korrusel. Alver Kivi

FC Kuressaare duubel kaotas kodus Kalevile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
31.08.2019
14:09

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas kaotas FC Kuressaare II koduväljakul JK Tallinna Kalev III-le 0:2.

“Hea mäng,” ütles treener Jan Važinski. “Palliga mängides oli Kalevil väike ülekaal, aga ka meil olid mängus oma võimalused. Kui meie oleks enne värava löönud, siis oleks Kalevil olnud väga raske.”

Kure arenal mängitud kohtumises oli külalistel küll kerge ülekaal, kuid saarlased suutsid rütmis püsida. Teisel poolajal lõid külalised kaks väravat, võõrustajad omaltpoolt vastata ei suutnud.

“Meil oli väga noor koosseis ja esitusega väga rahul,” märkis Jan Važinski. “Penaltit ei hakka kommenteerima, teise värava olukord on noorele väravavahile ainult kogemuste saamiseks. Harald Nurmik oli vahepeal haige ja see andis tal kindlasti tunda.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.