main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk podium kõrgeimal astmel. SJK Viiking

Karl Patrick Lauk podium kõrgeimal astmel. SJK Viiking

Eraldistardist saarlastele neli medalit

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.06.2019
19:25

Viljandis selgusid Eesti meistrid maanteerattasõidu eraldistardist sõidus, kus saarlased võitsid ühe kuld, kaks hõbe- ja ühe pronksmedali.

Meeste eliitklassi kulla võttis 33 kilomeetri pikkusel rajal klubi Total Direct Energie jalgrattur Rein Taaramäe ajaga 36.28,9, keskmise kiirusega 50,16 km/h. Ta edestas Karl Patrick Lauku (Equipe continentale Groupama FDJ), aeg 37.27,6 ja  Oskar Nisu (Cycling Tartu), aeg 37.49,6. Karl Patrick Lauk krooniti samas ka U23 vanuseklassi Eesti meistriks.

Klassis MSen4 oli esimene Urmas Karlson (AMPS), teine Jüri Suluste (Viiking) ja kolmas Aimur Uuk (Rakvere Rattaklubi Siplased).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.