main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Artis Caics soojendusel. Irina Mägi

Artis Caics soojendusel. Irina Mägi

Artis Caics jätkab Saaremaa Võrkpalliklubis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.06.2019
11:58

Saaremaa Võrkpalliklubi lätlasest sidemängija Artis Caics jätkab meeskonnaga ka uuel hooajal.

“Mõte temaga jätkamise osas oli kogu aeg olemas,” rääkis meeskonna mänedžer Hannes Sepp, kelle sõnul on eestlastest sidemängijad juba teiste klubide leival. “Artis on töömees, meeskonna mängija ja positiivne persoon. Tal on stabiilne mängutase ning hinna ja kvaliteedi suhe paigas.”

Varem on juba sõlmitud leping šveitslasest sidemängija Reto Gigeriga, kellel on Hannes Sepa hinnangul hoopis teine mängustiil ja see võimaldab peatreener Urmas Talil võimalusel mängutaktikaga laveerida.

Artis Caics ütles, et ootab uuelt hooajalt paremaid tulemusi, kui eelmiselt. “See tähendab rohkem kui ühte tiitlit ja paremaid tulemusi ka eurosarjas,” märkis ta.

Sidemängija ütles, et tal oli ka teisi pakkumise, kuid ta valis Saaremaa Võrkpalliklubi, kuna see on lihtsalt suurepärane koht sportlase jaoks. “Klubi organisatoorne pool on suurepärane ja see toetus, mis tuleb fännidelt paneb sind tundma eriliselt, olid mängumehe sõnad,” lisas lätlane.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.