main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enduro MM-etapp Saaremaal lükkub edasi

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
05.05.2020
11:30

Enduro maailmameistrivõistluste korraldajad andsid teada, et 17.-19. juulil Saaremaale kavandatud MM-etappi koroonaviiruse pandeemia tõttu nendel kuupäevadel ei toimu. Üritusele loodetakse leida uus toimumisaeg, vahendab ERR.

Eesti etapist nädal hiljem pidid maailma endurosõitjate paremik kihutama Rootsis Skövdes, kuid see võistlus jääb täiesti ära ja praeguseks on erinevalt Saaremaast ka kindel, et uusi kuupäevi ei otsita.

Enduro MM-hooaeg pidi algama aprillis Portugali ja Hispaania etappidega, mis aga mõistagi aset ei leidnud nagu ei toimu veel juunis Itaalia ja Ungari osavõistlused.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.