main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ain Koplimäe jooksurajal. Saaremaa spordiliit

Ain Koplimäe jooksurajal. Saaremaa spordiliit

Eestimaa Spordiliit Jõud aasta tegijad Saare maakonnas

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
27.11.2018
08:46

Aasta noortetreener on Asko Esna, Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias Ain Koplimäe ja Aasta piirkondlik spordisõndmus on Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu sportmängud.

* Aasta noortetreener Saare maakonnas – Asko Esna, Saaremaa Spordikooli poeglaste võrkpalli treener. Lisaks treeneritööle korraldab ta Saaremaa meeste meistrivõistlusi, Saaremaa CUP U-16 noortele, Saaremaa Spordikooli KV minivõrkpallis, Saaremaa koolinoorte meistrivõistlusi, Coolbet Suvevolle, Eesti noorte rannavolle karikavõistlusi ja Saaremaa meistrivõistlusi rannavolles.

* Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias – Ain Koplimäe, tuntud kui jooksuvõistluste ja petanki võistluste korraldaja. Aastakümneid on ta läbi viinud maakonna meistrivõistluseid ja karikavõistluseid petankis. Ta korraldab Kaarma ja Mustjala vallas jooksuürituste sarja Spordime Mönuga, mis koosneb kolmest jooksuvõistlusest.

* Aasta piirkondlik spordisündmus – Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu Sportmängud, esmakordselt Saaremaal, kus osales ligi 550 sportlast 15. –st organisatsioonist. Sportmängudel toimusid võistlused 8 spordialal: võrkpallis, tänavakorvpallis, petankis, discgolfis, kergejõustikus, orienteerumises, kabes ja males.

Eestimaa Spordiliit Aasta tegijate tunnustamine toimub laupäeval, 15. detsembril Haapsalu Kultuurikeskuses.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.