main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Danel Tiirats püüab jõuda värava alla. Alver Kivi

Danel Tiirats püüab jõuda värava alla. Alver Kivi

Danel Tiirats: lihtsalt abiks olemine mind ei rahulda

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.06.2018
08:16

Veel mõned aastad tagasi jalgpallist eemal olnud Danel Tiirats on asunud taas usinalt treenima, ta on mänginud teises liigas FC Kuressaare II eest ja tegi nüüd Nõmme Kalju FC vastu oma Premium liiga debüüdi.

“On veidi imelik, kuna alles detsembris sai jalkasse naastud pärast kolme aastast pausi ja juba varem panin endale eesmärgid paika, et enne esinduse eest mängida ei soovi, kui olen ühe terve hooaja duublis mänginud,” rääkis Danel Tiirats, lisades, et peamiselt uuesti jalgpalliga harjumiseks.

“Kuid kutse tuli, kuna meeskonnal oli koondise tõttu palju puudujaid. Vaimselt oli raske väljakule minna, sest paar vigastust veel kummitab, aga arvasin, et saan hakkama. Väljakul olles oli nagu iga teine mäng, sest teadsin mida oodata, teha tuli palju musta tööd.”

Danel Tiirats ütles, et kuigi ta oli väljakul ainult 25 minutit, andsid need aastad tunda, mil teised trenni tegid ja tema istus. “Kindlasti loodan veel mängu saada ja loodetavasti siis, kui järgmine kutse tuleb olen paremas vormis, et meeskonda rohkem aidata,” märkis Danel Tiirats.

“Kui naasesin sai minu peaeesmärgiks jõuda lõpuks Kure esinduse pearivistusse. Ja olla mängus lihtsalt abiks ei anna veel sama rahuldust. Peab tööd jätkama!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.