main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Õhulennul. Ott Tänak facebook

Õhulennul. Ott Tänak facebook

Ott Tänak jätkab Sardiinias punktide püüdmist

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.06.2018
09:15

Ott Tänak – Martin Järveoja püsisid Sardiinia MM-ralli reedesel võistluspäeval kuni viimase kiiruskatse viimase kilomeetrini poodiumikonkurentsis, kuid õnnetu maandumine hüppelt purustas Toyota Yaris WRC radiaatori ja nii jätkab saarlane superralli süsteemis.

“See tuli meile väikese üllatusena, sest oleme seda katselõiku sel aastal läbinud neli korda ja viimati hommikul ning meile see sobis,” rääkis Ott Tänak. “Seepärast on keeruline selgitada, miks see juhtus. See oli raske moment ja suur tagasilöök. Seda raskem, et ma tundsin end täna autos perfektselt, me sõitsime korralikult, olime võitluses, nii et see on meie jaoks suur häbi katkestada sellisel põhjusel. See teeb nüüd meie tiitlivõimalused väga raskeks, kuid me püüame kõik järgmised rallid võita.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.