main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Allan Mehik

Punkt on teenitud. Allan Mehik

CEV maksab Saaremaale 10 000-eurose preemia välja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
03.04.2020
15:10

Euroopa võrkpalliföderatsioon (CEV) otsustas 2. aprillil, et erinevate eurosarjade auhinnafondist makstakse 2,6 miljonit eurot juba praegu klubidele, kes selle raha senipeetud mängudega välja on teeninud, vahendab Võrkpall24.

Kuigi CEV pole eurosarjade jätkamise osas veel lõplikku otsust teinud, peeti koroonaviiruse pandeemiast tulenevat majanduslikku kahju klubidele piisavalt suureks, et alustada auhinnarahade väljamaksmisega juba nüüd.

Ühtlasi tähendab see uudis, et Saaremaast saab esimene Eesti võrkpalliklubi, kes on eurosarjas preemiat teeninud. Saarlastele makstakse CEV Challenge Cupis veerandfinaali jõudmise eest 10 000 eurot.

“Loodame siiralt, et selle raha kiire ja õigeaegne kasutamine aitab panustada meie klubide pingutustesse, mida nad ootamatu kriisiga toimetulemiseks peavad tegema,” kommenteeris CEV-i president Aleksandar Boricic. “Jälgime ka praegu pandeemia kulgu Euroopas ja kogu maailmas enne 2020. aasta eurohooaja osas edasiste otsuste langetamist.”

CEV-i meeste ja naiste eurosarjadele mõeldud auhinnafond on tänavu kokku 5,3 miljonit eurot, ent sisuliselt pool sellest jääb kuni järgmiste otsuste vastuvõtmiseni õhku rippuma, sest medalimängudeni pole jõutud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.