main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Dominique Mayho. Royal Gazette

Dominique Mayho. Royal Gazette

Bermudal Gotlandil läbi aegade tugevaim rattakoondis

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
16.06.2017
10:20

Bermuda saadab järgmisel nädalal Gotlandil algavatele Saarte mängudele läbi aegade tugevaima jalgrattakoondise, mida juhib Jersey kriteeriumisõidu võitja Dominique Mayho.

Jerseyl eraldistardist sõidus 19. ja grupisõidus 20. koha saanud Dominique Mayhot toetavad Matthew Oliveira, Kaden Hopkins ja Chequan Richardson.

“See on tugev tiim ja kõigist varasemaist tugevaim,” tunnistas Bermuda Jalgrattaliidu esimees Peter Dunne ajalehele Royal Gazette, lisades, et varasematel aastatel oli tiimis küll mitu staari, kuid puudus meeskond.

Mayho, kes sõidab Belgia amatöörmeeskonnas Asfra Racing Team Oudenaarde on oma võimalustes enesekindel pärast 35. kohta Dominikaani vabariigis toimunud Pan Ameerika grupisõidu meistrivõistlustel.

Dunne sõnul on Oliveira, Hopkins ja Richardson valmis tegema tööd Mayho edu nimel nii grupisõidus, kui kriteeriumis. “Kindlasti tahab Dominique kaitsta oma tiitlit kriteeriumisõidus ja kõik eeldused on selleks olemas,” märkis Dunne.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.