main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siia ta seekord lõppes. Hyundai Motorsport

Siia ta seekord lõppes. Hyundai Motorsport

Auto jättis Ott Tänaku raja äärde

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
19.09.2020
10:00

Autoralli maailmameistrivõistluste Türgi etapi teise päeva esimesel katsel parkis valitsev maailmameister Ott Tänak tehnilise rikke tõttu oma Hyundai i20 Coupe WRC raja äärde.

Ott Tänak, kes alustas päeva reedel tolmupilvede tõttu pettununa sõitis muljetavaldavaid vaheaegu eessõitnud Pierre-Louis Loubet, Gus Greensmith ja Esapekka Lappi vastu. Kuid 5-6 km enne katse lõppu näis, et tema i20 Coupe WRC kaotas juhitavuse. Tänak üritas nähtavalt autot juhtida, kuid see ei pööranud. Tal õnnestus auto ohutusse kohta parkida, kuid jalutas pärast kahjustuste täpsemat ülevaatamist autost minema.

„Põhimõtteliselt kaks sekundit enne seda, kui meil oli roolitemperatuuri alarm,“ kuulis meeskond Tänaku kommentaari, vahendab Dirtfish.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.