main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Cristin Leppa ootab tõsine väljakutse. Allan Mehik

Cristin Leppa ootab tõsine väljakutse. Allan Mehik

Asko Esna asemel asub treeneritööle Cristin Lepp

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.06.2019
07:56

Saaremaa spordikoolis asub mandrile siirdunud võrkpallitreener Asko Esna asemel poiste treeneriks Cristin Lepp.

Saaremaa spordikooli direktor Mati Mäetalu ütles, et vabanenud poiste võrkpallitreeneri kohale oli konkurss, kuid kokkuvõttes avaldusi väga palju ei laekunud. “Uurisime koostöös Saaremaa Võrkpalliklubi ja Saaremaa Võrkpalli Liiduga erinevaid võimalusi ka mandrilt,” rääkis ta.

“Minuga käidi isegi kohapeal vestlustel ja paljud võtsid mõtlemisaja, aga kokkuvõttes jäid ikkagi tühjad pihud. Kahjuks oli nii, et kui see otsustamise koht tuli, siis lõpuks ikkagi plaanist loobuti.”

Nii sõlmib Saaremaa spordikool ühe aastase lepingu juba kaks aastat treeneritööd teinud ja 3. kategooriat omava Cristin Lepaga. Kuna konkursis nõuti vähemalt bakalauruse tasemel haridust, siis on tal plaanis hakata seda ka omandama.

“Eks see on meie jaoks ka mõnes mõttes tundmatus kohas vette hüppamine,” märkis Mati Mäetalu. “Aga ta on meil seda tööd juba teinud, vajadusel on ta Asko Esnat asendanud nii trennis, kui võistlustel ja poisid on talle tuttavad. Seega Cristinile juba tuttav keskkond.”

  1. aastal sportlaskarjääri lõpetanud ja Saaremaa spordikooli võrkpallitreenerina tööle asunud Asko Esna lahkus õppeaasta lõppedes ametist. Põhjusena tõi endine Eesti koondise libero välja pere, kellest ta on viimased pool aastat lahus elanud.
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.