main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Saar tööpostil. Irina Mägi

Alari Saar tööpostil. Irina Mägi

Alari Saar liitus Saaremaa Võrkpalliklubiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.06.2019
15:44

Saaremaa Võrkpalliklubis hakkavad uuel hooajal libero positsioonil mängima nii vana olija Johan Vahter, kui seni Rakvere Võrkpalliklubis mänginud Alari Saar.

“Mõlemad Saaremaa mehed hakkavad teineteisele treeningul konkurentsi pakkuma, mis on vaid edasiviivaks jõuks,” ütles klubi mänedžer Hannes Sepp. “Klubi loodab selle käiguga nii servi vastuvõtule, kui ka kaitsemängule kvaliteeti juurde saada ja kindlasti kaks liberot meeskonnas täiendavad teineteist ning see annab treeneritele lisavõimalusi.”

Alari Saar ütles, et otsustas liituda Saaremaa Võrkpalliklubiga, sest Saaremaa on ikkagi tema kodu ja kui tuli võimalus meeskonnaga liituda, siis haaras sellest koheselt kinni. “Mul oli nö. poolikuid pakkumis veel, kuid tahtsin liituda täisprofessionaalse meeskonnaga, kus saan edasi areneda,” põhjendas libero valikut.

Alari Saare sõnul on ootused ja eesmärgid uueks hooajaks kindlasti kõrged. “Ma ei ole nii professionaalses klubis varem mänginud, kus kõik võimalused ideaalseks treeninguks on tagatud,” lausus ta.

“Eesmärgi on mul alati kõrged olnud. Sooviksin kindlasti kõik kolm tiitlid ära võita ja ka eurosarjas võimalikult kaugele jõuda. Annan selles osas endast kindlasti maksimumi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.