main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Vaher (nr 35) on leidnud endale jooksmiseks meeste seltskonna. Alver Kivi

Annika Vaher (nr 35) on leidnud endale jooksmiseks meeste seltskonna. Alver Kivi

Annika Vaheri juubelijooks tõi Ultima Thule maratonil võidu

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
17.09.2016
18:05

Kui mitmele saarlasele oli Ultima Thule maraton esimeseks nii pikaks distantsiks, siis võidunaisele Annika Vaherile oli see täpselt kolmekümnes.

„Kodus võita on tõesti suurepärane!“ tunnistas 3:32.57-ga võistlusmaa läbinud Annika Vaher, kes eelmisel pühapäeval jooksis Vilniuses oma tänavuse esimese maratoni ja seda täpselt 30 sekundit kiiremini. „Oli suurepärane jooksuilm ja Vilniuse kohutavalt palava ilmaga võrreldes lootsin kodus aega alla 3:30.“

„Arvan, et eelmine nädal jalgades polnud. Kuid peale möödundaastast vigastust pole korralikult saanud joosta ja see annab tunda. Tempo oli madal, pulss on kõrgemaks läinud ja lõpukilomeetrid on paras kannatamine.“

Annika Vaheri sõnul läks Saaremaa esimese maratoni korraldamine suurepäraselt korda, joogipunkte oli paraja tihedusega ja laud oli rikkalikult kaetud. Joogipunktide rahvas oli osavõtlik ja rõõmus, viidad arusaadavad ja rada huvitav.

Teise koha sai Laura Piiper 3:45.30 ja kolmanda koha Marika Roopärg 3:56.40-ga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.