main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti 3x3 naiskond koosseisus Annika Köster, Kadri-Ann Lass, Janne Pulk ja Johanna Eliise Teder. FIBA

Eesti 3x3 naiskond koosseisus Annika Köster, Kadri-Ann Lass, Janne Pulk ja Johanna Eliise Teder. FIBA

Annika Köster pääses koondisega EM-finaalturniirile

Kategooriad: Korvpall, Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.07.2020
13:41

24.-26. septembrini peetakse Belgias Antwerpenis 3×3 korvpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir, kuhu said pääsme ka Eesti koondised, vahendab basket.

Vastavalt Rahvusvahelise Korvpalliliidu (FIBA) otsusele ning Covid-19 arengutele peetakse sel aastal vaid finaalturniir, kuhu nii meeste kui naiste arvestuses pääsesid kõigest 12 parimat riiki eelmise aasta FIBA 3×3 reitingu koondtabeli järgi, teiste seas ka Eesti meeste ning naiste 3×3 rahvuskoondised.

Meeste arvestuses pääsesid FIBA 3×3 reitingu järgi EM finaalturniirile Serbia, Prantsusmaa, Itaalia, Venemaa, Ukraina, Saksamaa, Belgia, Valgevene, Läti, Poola, Holland ja Eesti.

Naiste arvestuses mängivad finaalturniiril Prantsusmaa, Itaalia, Venemaa, Ukraina, Saksamaa, Belgia, Valgevene, Läti, Poola, Holland, Rumeenia ja Eesti.

Eesti 3×3 naiskond koosseisus Annika Köster, Kadri-Ann Lass, Janne Pulk ja Johanna Eliise Teder.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.