main banner
Saaremaa Spordisõber logo
KG vs SÜG. Raigo Reimal (facebook)

KG vs SÜG. Raigo Reimal (facebook)

Algasid Kuressaare gümnaasiumide sportmängud

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
26.02.2015
16:45

Kuressaare gümnaasiumide sportmängude karikavõistluste seitsmes hooaeg sai alguse 25. veebruaril, kui Kuressaare Spordikeskuses toimusid korvpallivõistlused.

Esimene mäng peeti Saaremaa Ühisgümnaasiumi ja Kuressaare Gümnaasiumi tüdrukute vahel. Tasavägise mängu esimest ja kolmandat veerandaega juhtis Kuressaare Gümnaasiumi naiskond, kuid lõpptulemuseks jäi 21:20 Saaremaa Ühisgümnaasiumi kasuks.

Võidukasse võistkonda kuulusid Maria Aarnis, Anne-Mai Alas, Eva Haavel, Sörel Haller, Airike Kapp, Anni Kaup, Marju Lember, Monika Mander, Maria Pihlak, Kelli Sepp ja Anni Toon. Parima mängija tiitli sai Anne-Mai Alas, kes oli ka resultatiivseim mängija, visates 9 punkti. Oma võistkonda viis võidule lähemale ka 6 punkti visanud Eva Haavel.

Kuressaare Gümnaasiumi võistkonna moodustasid Kadi Riin Kanemägi, Kätlin Kask, Karita Käsk, Kristel Käsk, Cristin Lepp, Stella-Liisa Lõhmus, Kati Nau, Melani Raamat, Karoliina Tammel, Annabel Tanila ja Mari-Ann Udeküll. Nende parim mängija oli Mari-Ann Udeküll, kes viskas 10 punkti. Temale järgnes Kätlin Kask 5 punktiga.

Ka poiste korvpallilahingus jäi peale Saaremaa Ühisgümnaasiumi võistkond, kes oli Kuressaare Gümnaasiumist igal mänguveerandil ees ja võttis võidu tulemusega 71:41.

Saaremaa Ühisgümnaasiumi poisid mängisid koosseisus Ken Kilumets, Karl-Kustav Kuning, Robin Mäetalu, Harles Herman Ojasaar, Kristo Püüding, Kristjan Rannaäär, Reedik Sõber, Aleks Teller, Mart Truu ja Sander Õun. Parimaks mängijaks valiti 21 punkti visanud Karl-Kustav Kuning, kellele järgnesid Harles Herman Ojasaar 14 punktiga ja Mart Truu 9 punktiga.

Kuressaare Gümnaasiumi võistkonnas mängisid Mait Erlenbach, Jürgen-Mark Heinmets, Marek Kesküll, Markus Koert, Cris-Karlis Lepp, Kert Mandel, Ago Oll, Cristo Prostang, Karl Riim, Silver Sepp ja Johan-Rasmus Teär. Võistkonna parimaks tunnistati ülekaalukalt Jürgen-Mark Heinmets, kes toetas omasid 19 punktiga. Resultatiivsed olid ka Cris-Karlis Lepp 6 punktiga ja Ago Oll 5 punktiga.

Tüdrukute mänguaja pikkuseks oli 4 x 8 minutit ja poistel 4 x 10.

Vaheaegadel rõõmustasid mängijaid ja pealtvaatajaid mõlema kooli tantsutüdrukud ja enne poiste mängu kõlasid traditsiooniliselt mõlema kooli hümnid.

Järgmine lahing toimub 1. aprillil algusega kell 17 Kuressaare Spordikeskuses ja võistlusalaks on poiste ja tüdrukute võrkpall.

Saaremaa Spordikool

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.