main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublimad tüdrukud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tublimad tüdrukud. Saaremaa Võrkpalli Liit

4.-6. klasside võrkpallis võidutsesid KG õpilased

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.02.2019
07:57

Saaremaa koolinoorte meistrivõistluste ja EKSL raames peetud 4.-6. klasside võrkpalli turniiril võidutsesid Kuressaare Gümnaasiumi poisid ja tüdrukud.

Noormeeste arvestuses oli mängimas kuus võistkonda, kes kõik üksteisega läbi mängisid. KG I võistkond alistas kõik viis vastast kindlalt, andes kõikide kohtumiste peale ära ainult 40 punkti. Ühe kaotusega tõi kaksikvõidu KG-le nende teine võistkond. Kolmandaks suutis ennast mängida Saaremaa Ühisgümnaasiumi poisid. Neidude turniirist võttis osa kolm esindust. Sarnaselt poiste võistlusele saatis edu KG-d, kes alistas vastased 2:0 tulemusega. Ühe kaotusega oli teine SÜG ja kolmas Leisi Keskkool.

Nii poiste, kui ka tüdrukute võitjad saavad nüüd minna Saaremaad esindama EKSL turniirile.

Poiste paremusjärjestus:

  1. koht KG I: Johann Haamer, Kristofer Leedo, Karl-Ottomar Ots, Karl Liiva ja Mark Õunpuu (õpetaja Gabriel Sepp).
  2. koht KG II: Tanel Nelis, Mihkel Nelis, Markus Kubjas, Germo Maimann, Alexander Liigsoo ja Martin Sagor (õpetaja Gabriel Sepp).
  3. koht SÜG: Reio Markkus Lepp, Jesse Esna, Sten Erik Mägi, Eron Laak, Risto Tahk, Richard Keerd ja Ron Sebastian Puiestee (õpetaja Aime Metsmaa).
  4. koht Aste: Kevin Zenkevics, Romet Metsamaa, Cristo Alle, Märten Vessik, Silver Reinart, Andri Saarja Sten Iprus (õpetaja Cristin Lepp).
  5. koht Leisi KK: Markus-Erik Lempu, Kristofer Rand, Karel Pagil, Kert Kristjan Rahu ja Karl Martti Leemet (õpetaja Toivo Lepp)
  6. koht Kaali: Ander Aus, Evert Põllu, Kevin Teär, Marten Sink ja Marten Väli (õpetaja Rainer Helde).

Tüdrukute paremusjärjestus:

  1. koht KG: Mariete Järvelaid, Geidi Tasane, Maarja Põder, Kätriin Allik, Grete Aavik, Marelle Lehtjäev ja Katrin Teng (õpetaja Gabriel Sepp).
  2. koht SÜG: Ulla Maripuu, Saskia Natalie Kukua Roberts, Maris Rüütli, Helena Tamleht, Liset Isabel Karu ja Merili Haak (õpetaja Aime Metsmaa).
  3. koht Leisi KK: Kristina Rand, Marilyn Lempu, Sirelin Ermann ja Luise Mägi.
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.