main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlased rajal. Robert Virves Facebook

Virves ja Lesk sõidavad Poolas poodiumi suunas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.06.2024
01:21

Robert Virves ja Aleks Lesk võistlevad Poolas sõidetaval MM-ralli WRC2-s edasi teise koha nimel. Liider on Sami Pajari kellele Oliver Solberg kaotab 26,3 ja Robert Virves 29,4 sekundit. Pühapäeval ootavad ees neli viimast kiiruskatset kogupikkusega 63 km.

„Teine täispikk võistluspäev on lõppenud ja enamuse ajast hoidsime täna WRC2 klassi teist kohta, kuid päeva viimase katsega langesime tagasi kolmandale kohale,“ vahendas Robert Virves. „Sellegipoolest oleme oma esitusega rahul, kui mõned pisemad apsud välja arvata. Võitleme WRC2 klassi paremiku vastu, seega oleme positiivsed ja naudime kiireid Poola teid!“

Üheksandal katsel sõitsid saarlased välja teise aja kaotades Pajarile vaid 0,9 sekundiga. Kokkuvõttes tõusti 2,3 sekundiga iirlasest McErleanist mööda kolmandaks. Virves tegi 11. katsel vinge sõidu, kui saavutas Sami Pajari järel teise koha ja kokkuvõttes tõusid saarlased teiseks kaotades Pajarile 33,3. Selles mängis olulist rolli ka Kajetan Kajetanowicz, kes sõitis teelt välja.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.