main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mattias Männilaan on saanud löögile. Irina Mägi

Kure kodune seeria lõppes

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.06.2024
08:26

Jalgpalli Premium liigas kodustaadionil kuus mängu järjest kaotuseta olnud FC Kuressaare edukas seeria katkes, kui reede õhtul tunnistati paide Linnameeskonna 2:0 paremust.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et mäng oli raske, sest Paide tahtis mängida momentidele, kus Kure hätta jäi. „Probleemid olid keskväljal ning nad püüdsid seda kasutada ja lõid ka värava,“ lausus ta.

„Meil kulus pisut aega, et korrektuurid ohu suunas ära teha. Olime siiski ka kaotusseisus mängus, ootasime oma momente ja kolm-neli olukorda ka suutsime luua. Poisse saab vaid kiita, sest andsime endast kõik.“

Samas jäi punase kaardi tõttu mängust eemale meeskonna liider Märten Pajunurm. Kožuhhovski tõdes, et iga mängija puudumine mõjutab. „Meil on puudu Dõmov, Lipp, Moorits ja Iljin. Oleme mõnes osas sellega juba harjunud. Muidugi  on kapten kapten ja kogemused olulised. Täna oli mängus üks lõik, kus oli kogenud mängijast puudus,“ märkis peatreener.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.