main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tormi Niits sai täis 1000 punkti

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
08.03.2024
08:18

Tormi Niits on visanud Eesti-Läti korvpalliliigas nüüdseks 1000 punkti! Maagiline summa täitus Avis UTILITAS Rapla 72:76 kaotusmängus BK Ventspilsi vastu, kus ta viskas 32 minutiga 9 punkti ja võttis 5 lauapalli.

„No vaadates, et kaua ma siin liigas mänginud olen, siis oleks pidanud kiiremini selle tähiseni jõudma, aga nagu elus ikka, siis kõik ei lähe plaanipäraselt. Ikka tuli vahele vigastusi ja ebameeldivaid üllatusi,“ märkis Tormi Niits.

„Aga eks ikka on lahe mõelda selle peale, kuid ega aega üleliia sellele keskenduda pole. Praegu on kiired ajad meeskonnal, me teeme lihtsalt enda tööd nii hästi, kui võimalik.“

Varem pikalt Rakvere Tarvase ridades pallinud Tormi Niits ühines AVIS UTILITAS Raplaga 2022. aasta suvel. „Meie mänguvanker liigub aina paremini ja mida päev edasi, seda rohkem ma naudin siin meeskonnas mängimist,“ lausus korvikütt. „Senise hooajaga on kahetised tunded. Lootused olid suured, aga pole lihtne rännak olnud. On olnud vigastusi ja platsiväliseid tegureid, mis ei ole lubanud teha head hooaega.“

Aga mis eesmärgid hetkel on? „Meil on meeskonnaga neid segavaid faktoreid palju, aga eesmärgid on meil vähemalt selged selleks hooajaks. Võita medal. Mida kirkam, seda uhkem. On mis on, aga võitluseta me siit ei lahku. Isiklikult minu peas on ainult ühte värvi medal ja kõik alla selle oleks läbikukkumine,“ selgitas Tormi Niits.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.