main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak. wrc.com

Ott Tänaku jaoks on oluline „Puhas“ Safari

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.03.2024
08:47

Hyundai Motorspordi piloot Ott Tänak suundub 28.-31. märtsil sõidetavale Kenya Safari rallile tegema vigadeta sooritust, et vähendada vahet MM-sarja tabelitipuga, vahendab wrc.com.

Ott Tänaku lootus Hyundai autoga tippu naasta läks luhta, kui ta Monte-Carlo rallil varakult kraavi libises. Samamoodi kulges ka esimene hommikune võistlus teisel ringil Rootsis, kui Tänak sõitis vastu lumevalli ja kahjustas radiaatorit. Nii suundub saarlane Aafrikasse liidrikohal  olevast meeskonnakaaslasest ja tiitlirivaalist Thierry Neuville’ist 27 punktilise kaotusega.

Ott Tänak sõnas: „Minu poolt on kindlasti liiga palju vigu olnud, et hooaega hästi alustada, kuid me teame, et saame palju paremad olla. Ootame Keenias puhast rallit.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.