main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Üleplatsimees Ahti Antsaar (SO3K). Saaremaa Korvpall

Tesman võitis SO3K

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
09.02.2024
06:59

Saaremaa meeste korvpallimeistrivõistlustel seenioritele 50+ polnud neljapäeval toimunud kohtumises seekord paraku SO3K meeskonnal tiitlikaitsja Tesmani vastu vähimatki lootust mängu võita ning Tesman võttis oma, seisuga 96:56.

Tesman tabas SO3K maa-ala kaitse vastu hästi kolmepunktiviskeid, mis ka mängu võidu lõpuks tõid. Neid tabati kogu mängu jooksul koguni 15 tükki.  

Võitjate poolt olid parimad Riivo Allik ja Marko Nelis mõlemad 24 punktiga. Riho Kilumets ja Lembit Soe tõid kumbki 11 punkti. Kaotajate poolt olid resultatiivseimad Ahti Antsaar 29 punkti ja Ain Koplimäe 11 punktiga.

Järgmine kohtumine toimub teisipäeval, 13. veebruaril kell 19.15 Kuressaare Spordikeskuses, kus kohtuvad Pihtla ja SO3K meeskonnad.

MTÜ Saaremaa Korvpall

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.