main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pronksised mehed. Erakogu

Joosep Laus ja Karl Lember tulid jääpurjetamise EMil kolmandaks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
09.02.2024
06:52

4.-9. veebruarini Rootsis toimunud jääpurjetamise Monotype-XV Euroopa meistrivõistlusel saavutas Eesti meeskond koosseisus Joosep Laus ja Karl Lember tubli kolmanda koha!

Kapten Joosep Laus sõnas, et edule aitas kaasa ka nende jaoks soodne ilm, tugevamas tuules ollakse kiiremad. Kokku peeti kaheksa võistlussõitu kus kahekümneviie osaleja seast õnnestus kahel korral võtta sõidu hõbe, vahendab Eesti Jahtklubide Liit.

Võistluse jaoks Hollandist kohale lennanud paarimehele Karl Lemberile jagus Lausil ainult kiidusõnu. Sel hooajal ei ole meestel õnnestunud koos väga palju trenni teha, aga vaatamata sellele saavutati koostööna tubli kolmas koht.

Eestist osales võistlusel neli meeskonda. Olev Oolup ja Andrus Padu saavutasid neljanda koha, jäädes pronksist vaid ühe punkti kaugusele maha. Indrel Aavik ja Siim Valgre lõpetasid selle võistluse kuuendana, Ott Kolk ja Tanel Peeters üheksandal kohal, ning Juhan Kolk ja Niklas Jannson üheteistkümnendana.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.