main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helina Tarkmeel rünnakul. naiste jalgpall facebook

Tarkmeel ja Lilles mängivad U19 koondisega Gruusias

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.03.2024
09:56

Eesti neidude U19 jalgpallikoondis võistleb 3.–9. aprillini Gruusias toimuvas EM-valikturniiri teises ringis. Peatreener avalikustas 20-mängijalise koosseisu, kelle hulgas ka poolkaitsja Helina Tarkmeel (FC Flora) ja ründaja Kaili Lilles (Viimsi JK).

Koondis koguneb laupäeval, 30. märtsil ning enne reisi ootab koondist ees üks treening Tallinnas. Teekonda Gruusiasse alustatakse päev hiljem, 31. märtsil.

Eesti võistleb valikturniiril ühes alagrupis võõrustajariigi Gruusia, Kasahstani ja Põhja-Iirimaaga. Kasahstaniga läheb Eesti vastamisi 3. aprillil Eesti aja järgi kell 13.00, Gruusiaga 6. aprillil kell 15.00 ning Põhja-Iirimaa ootab koondist ees 9. aprillil kell 15.00. Kohtumised peetakse Mikheil Meskhi 1. ja 2. staadionil.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.