main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karli Allik servimas. Lupi Santa Croce

Karli Allik tegi Itaalias korraliku põhiturniiri

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.03.2024
09:46

Karli Alliku liigahooaeg sai eelmine nädalavahetus enda lõpu, aga hooaega veel lõppenuks kuulutada ei saa sest 14. aprill hakkavad nad mängima veel A2-e karikavõistlusi, mille Final Four on alles 11.-12. mai, vahendab võrkpalligrupp.

Liigas lõpetas Lupi Santa Croce 8. positsioonil (7 esimest sai playoffi). Põhiturniiril saad 12 võitu ja 14 kaotust (Karli liitus siis kui esimesed 4 mängu oli kaotatud).

Karli tegi ilmselt karjääri parima hooaja, rünnakul näitas suurepärast protsenti 50,9% (Eff. 34,3%) ja 32 ässa kõrval tegi vaid 50 viga, mis igati soliidne näitaja.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.