Sander Alex Liit tegi koondisega viigi

Kategooriad: Jalgpall
28.03.2023
18:31

Eesti noormeeste jalgpalli U21 koondis läks teist korda võõrsil vastamisi Bahreini eakaaslastega. Nii, nagu kaks päeva varem, lõppes ka see kohtumine viigiga.

Suurema osa mängust said Eesti noormehed mängida ühemehelises enamuses: juba mängu 8. minutil teenis punase kaardi Mubarak Mohamed Mubarak, jättes kodumeeskonna väljakule kümnekesi. Avapoolajal Eesti seda enda kasuks pöörata ei suutnud, ent 61. minutil mindi kohtumist juhtima, kui penaltilöögil oli täpne vahetusest sekkunud Aleksandr Šapovalov. Paraku tegid vastased lõpuminutitel seisuks 1:1, kui 86. minutil saatis karistuslöögist palli värava ristnurka Ali Omar Ali Kamel.

FC Kuressaare keskkaitsja Sander Alex Liit tegi kaasa kogu kohtumise.