Annika Köster vabaviskel. Womans Baltic basketball league

Annika Köster langes TalTechi naiskonnaga Balti liigas konkurentsist veerandfinaalis

Kategooriad: Korvpall
28.03.2023
18:33

Korvpalli naiste Balti liigas jäi Eesti esiklubi TalTech/Nordaidi laeks tänavu veerandfinaal, kui Leedu klubile Klaipeda Neptunas kaotati mõlemad veerandfinaalmatšid.

Reedel kodusaalis toimunud mängus andis TalTech vastastele korraliku lahingu, kui kaotas kolme punktiga 67:70, vahendab basket. Annika Köster kogus Eesti klubi poolel 39 mänguminutiga 20 punkti, 9 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu.

Pühapäeval kohtuti uuesti Klaipedas ning siis oli Leedu klubi üle juba suurema vahega 92:75.

TalTechi poolel oli taas silmapaistvam Annika Köster, kelle arvele kanti 17 punkti, 6 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu.

Sellega sai põhiturniiril 13 võitu ja 9 kaotust kogunud TalTech/Nordaidi teekond Balti liigas selleks hooajaks läbi. Veel on naiskonnal jäänud Eesti meistrivõistluste medalimängud, mis kulmineeruvad finaalipäevaga 15. aprillil Nord Cramo spordihoones.