main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tüdrukute võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tüdrukute võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Pärnus peeti minivõrkpalli II tsooniturniir

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.03.2018
17:21

Saaremaa spordikooli U12 ja U14 tüdrukud mängisid 20. märtsil Pärnus minivõrkpalli Eesti meistrivõistluste II etappi. Saaremaalt oli mängimas kaks võistkonda U12 vanuseklassis ja samapalju U14 osavõistlusel.

U12 vanuseklassis oli võistlustules lisaks saarlastele veel kaks võistkonda Pärnust ja üks Viljandist. Saaremaa SK I võistkond saavutas neljanda ja teine viienda koha. U14 vanuseklassis oli kolmest piirkonnast kohal kaks esindust. U14 saarlaste I võistkond tuli neljandale kohale ja teine võistkond lõpetas turniiri kuuendana.

Tüdrukute juhendaja Cristin Lepp: „Tüdrukud oli tublid ja näitasid, mis oskasid. Nooremad said juurde mängukogemust ja iga mänguga hakkas nende hirm kaduma. Vanemate tüdrukute II võistkond kaotas küll kõik kohtumised, aga kuna paar tüdrukut olid haiged, siis tuli kiirelt komplekteerida teiste neidudega, kes on treeningutel käinud ainult paar kolm kuud. Esimene võistkond oli samuti kohal pooliku koosseisuga, kus üks põhitegija oli puudu tervislikel põhjustel. Tugevamate vastastega tekkisid sisse lohakused, aga tüdrukud andsid endist parima ja suures plaanis said nad hakkama.”

Kolmas ja viimane etapp toimub Kuressaare spordihoones 7. mail.

U12 I võistkonnas mängisid: Helena Tamleht, Grete Eliis Gutman, Hanna Loore Vallik ja Saskia Natalia Kukua roberts.

U12 II võistkonnas mängisid: Maarja Põder, Marelle Burk, Mariete Järvelaid ja Marie Lovise Siim.

U14 I võistkonnas mängisid: Kaari Liis Pihel, Lissel Lee Tamtik, Kätriin Allik, Geidi Tasane ja Triinu-Liis Toom.

U14 II võistkonnas mängisid: Merili Haak, Kirke Viik, Meribel Vahstein, Grete Aavik ja Kristin Kasela.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.