main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lota Sagor paremal. Erakogu

Lota Sagor paremal. Erakogu

Lota Sagor sai Eesti meistrivõistlustel pronksmedali

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
22.03.2018
08:48

Eesti judoliit ja judoklubi Ookami viisid Keila tervisekeskuses läbi Eesti judo meistrivõistlused juunioridele ja U-17 noortele.

Saaremaa spordikoolist võttis juunioride turniirist osa kaks tüdrukut. Lota Sagor jõudis pärast võitu ja kaotust pronksmedali matšini, mille ta võitis vastase kinnihoidmisega. See medal tuli mõnevõrra ootamatult, sest Lota Sagor on veel väga vähe tegelenud selle spordialaga. Tahaks loota, et ta üllatab meid ka edaspidi, kui ta on oma tehnikat lihvinud. Lota Sagori kolmas koht on meie jaoks ikka väga hea saavutus!

Kehakaalus -62 kg maadles Eva Sagor samuti vapralt, kuid oli seekord sunnitud kahele vastasele alla vanduma ja langes kaotustega välja.

Olev Väin

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.