main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Ott Tänak nõupidamas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: vead peavad lõppema

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.02.2024
08:27

Autoralli maailmameistrivõistluste kaks esimest etappi pole Hyundai Motorspordi ridades tiitli nimel kihutaval Ott Tänakul kõige paremini läinud, olles punktitabelis alles viies.

„Minu poolt vaadatuna kindlasti liiga palju vigu hooaja alguses, aga me teame, et me võime olla palju paremad,” rääkis Ott Tänak portaalile DirtFish ja lisas, et olukord on tema jaoks frustreeriv.

„Me rikkusime Rootsis asja väga kiiresti ära. Kuid me õpime ja saime punkte, mis on parem kui mitte midagi. Nüüd on vaja Keenias stabiilsemat rallit. Pärast kahte nii erinevat rallit on raske hinnata tema sobivust i20 N Rally1 autoga. Need olid unikaalsed võistlused, nii et on raske midagi arvata, sest see ei anna tegelikku pilti üldisest sooritusvõimest. Rootsis tundsime end reedel autos paremini, kui teed olid natuke libedamad, aga kui pidamine paranes, siis me lihtsalt ei tundnud end mugavalt.”

MM-sari jätkub märtsi lõpus Keenias sõidetava Safari ralliga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.