main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kapotiga tegelemas. WRC

Ott Tänak maadles Keenias tehnika probleemidega

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
31.03.2024
08:21

Autoralli MM-hooaja kolmandal etapil Keenias algas Ott Tänaku  laupäevane võistluspäev järjekordse probleemiga, kui ta pidi katsel seisma jääma, et sulgeda lahtine kapott. Päeva lõpetas saarlane katsevõiduga.

Laupäev algas Ott Tänakule tehniliste probleemidega. „Siis ei jäänud kapott korralikult kinni ja pidin selle sulgema,“ selgitas Tänak olukorda, kus ta pidi korraks auto seisma jätma. Järgmisel katsel polnud meestel raadiosidet. „Meil tekkisid paraku teatud tehnilised probleemid, millega oli vaja tegeleda,“ lausus Ott Tänak. „Ajaliselt läks üsna napiks ja katsele minnes vahetult enne starti ei leidnud Martin raadioside jaoks vajalikku juhet üles.“

Kümnenda katse lõpus purunes Tänaku Hyundail rehv, kuid tulemuseks siiski neljas aeg, kaotust Kalle Rovanperäle oli 52,7 sekundit. Päeva lõpetas Tänak viimase katse võiduga, edestades Katsutat 10 sekundiga. „Oli kuiv, ei midagi sellist, mida ootasime,“ kommenteeris rallipiloot katse lõpus.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.