main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitlus Tuleviku värava all. Alver Kivi

Kure duublile kodus raske võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.03.2024
17:15

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s sai FC Kuressaare U21 kodus raske võidu, kui Andri Rõõmuse 82. minuti värvast võideti 1:0 Viljandi Tulevik.

„Täna oli näha ja poolaja jutud olid ka sellised, et mäng võib jääda 0:0,“ rääkis peatreener Sander Viira, lisades, et samas Esiliiga B-s üldiselt mängud väravateta ei jää ja mingid võimalused ikka tulevad.

„Tegelikult meil momendid olid ja värav oli õhus, seepärast selle võidu ka teenisime. Muidu oli hästi võitluslik mäng. Viljandiga on meil olnud sellised kinnised mängud ja selle liiga jaoks väga ebastandartne, sest siin on tavaliselt hästi palju lahtisi ja võimaluste rohkeid kohtumisi.“

Sander Viira sõnul oli kokkuvõttes põnev mäng ja treenerina pidi kogu aeg mõtlema, et kas kusagilt saab veel niite tõmmata, et mängu paremaks teha. „Pigem oli vaja säilitada kannatus ja küll mingid variandid tekivad,“ lausus ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.