main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hüppel. Ida-Saare Motoklubi

Noored motopoisid alustasid Eesti karikasarja

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
23.05.2023
10:56

Eesti Noorte karikavõistlused motokrossis said avapaugu. Ida-Saare Motoklubi oli esindamas kolm sõitjat.

Otto Hanso klassis 50mini esimeses stardis kukkus mitmel korral, kuid võitles vapralt lõpuni ja kohal kaheksandana. Teises sõidus juba parema kindlusega oli Hanso paremas seisus ning kohal lausa kolmandana. Kokkuvõttes Ottole 9 sõitja hulgas kõrge 5. koht.

50cc klassis tegi oma esimese stardi Rudi Koppel. 27 sõitjat oli kohal ning lühikesel rajal tähendas see väga tihedat liiklust. Rudil oli ebaõnne ning mõlemas sõidus kukkumised tähendas sõitudes 23. ja 19. kohta. Kokkuvõttes 22. koht. Kogemus juures, siit edasi. Võimed lubavad loota edaspidi enamat.

85cc klassis võistles Marten Aus . Aina kiiremat sõitu näitav Marten oli ka sel korral kohal väga motiveeritult.  Sõitudest 7. ja 8. koht andis kokkuvõttes 8. koha 24 sõitja hulgas. 85juunor arvestuses aga lausa 5. koht.

Ida-Saare Motoklubi

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.