main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noorpurjetajad Kuldseekli regatil medalil

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
23.05.2023
10:54

Nädalavahetusel peeti 41. Kuldseekli regatt, Taavi Oru mälestuseks. Regatt on olemuselt teistsugune kui tavaliselt. Võisteldakse kolmel alal. Esmalt võeti mõõtu ujumises, seejärel jooksmises ning lõpetuseks mindi merele, kus kahe päeva jooksul sõideti kuus võidusõitu. 

Regatil võistles 82 optimist ja 26 Zoom8 klassi purjetajat. Ilm oli mõnusalt päikseline ja purjetamiseks tuult pigem vähe kui rohkem, aga võistlus sai kenasti peetud ja lapsed olid rahul. Jooksmises tegi parima tulemuse Uku Vesberg  saavutades kolmanda koha.

Opitimist klassi kompleksvõistluse võistkondliku pronksi saavutasid meie noorpurjetajad, meeskonnas Kiur Arro, Uku Vesberg ja Kimmo Kalle.

Saaremaa Merispordi Selts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.