main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Muhu sõõril osales 381 ratturit

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
07.05.2026
09:25

1.mail teist korda Muhu Vallavalitsuse ja Hawaii Expressi koostöös toimunud Muhu Sõõr tõi Muhusse jalgrattasõitjaid üle Eesti. Kavas oli kolm distantsi: rahvasõit 23,5 km, põhisõit 102 km ja lastesõit 0,3 km. Üritusele oli registreerunud kokku 381 osalejat 14 maakonnast.

Põhisõidul toimus võistluslik osa kolmel 3–5 km pikkusel segmendil ehk kiiruskatsel, kus selgitati välja parim naine ja parim mees.

🔥Segment 1 – “Muhu Sõõr – Munakivimöll”

PARIM NAINE – Kelly Kalm

PARIM MEES – Gert Kivistik

🔥Segment 2 – “Muhu Sõõr – Mägede hirm”

PARIM NAINE – Kelly Kalm

PARIM MEES – Gert Kivistik

🔥Segment 3 – “Teed karjääri või ei tee”

PARIM NAINE – Kelly Kalm

PARIM MEES – Silver Schultz

Segmentide võitjad said auhinnaks Hawaii Expressilt 100 euro väärtuses ja Muhu Vallavalitsuse poolt 150 euro väärtuses Coopi kinkekaardid.

Rahva- ja lastesõidul parimaid välja ei selgitatud.

Kõik lõpetajad said mälestuseks Muhu mee koos puulusikaga, lapsed Premia jäätise ja A Le Coqi limonaadi.

Hawaii Expressi poolt pandi loosiauhindadeks välja kaks jalgratast Classic Funk 24 1S. Rahvasõidul osalenutest naeratas loosiõnn Harri Ristile, põhisõidul Allan Orasele.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.