main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Paremad mehed. LTK Tops

Paremad mehed. LTK Tops

Lauatennisistid mängisid Maiturniiril

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
12.06.2022
09:39

Laupäeval, 11. juunil toimus Kärla spordihoones XXV LTK Tops lahtine Maiturniir segaüksikmängus. Juubeliturniirile registreerus 12 mängijat.

Üldarvestuse esikuuik nägi välja alljärgnev: 1. Veljo Väljakivi (Kärla), 2. Riho Lööper (LTK Tops), 3. Mati Krusel (Keila), 4. Aare Lehtsi (LTK Tops), 5. Margit Tamm (Rocca al Mare LTK), 6. Meelis Uuväli (LTK Tops).

Naiste arvestuses oli esikolmiK: 1. Margit Tamm (Rocca al Mare LTK), 2. Tiia Müürisepp (LTK Tops), 3. Juta Valge (LTK Tops).

Tänan kõiki mängijaid, kes osalesid, sest kui poleks teid, siis ei saaks korraldada ka lauatenniseturniire, kus oma lemmikala harrastada!

Gunnar Usin

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.