main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare Linnajooksu medalid said uue kujunduse

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
21.04.2023
09:58

Juba 6. mail toimuva Kuressaare linnajooksu osalejad saavad taas kaela uue kujundusega medalid. Detailide osas on uuendatud ka eelmisel õhtul toimuva lastejooksu medalit. Mälestusmedali saavad kõik lastejooksudel ja põhidistantsidel osalejad.

 Kuressaare Linnajooksul on viimasel kahel aastal olnud kasutusel medal, mille üldine kujundus on inspireeritud kunagisest Kuressaare linna Eesti Tervislike Linnade Võrgustiku logost.

Medalil on kujutatud Kuressaare linna siluett, millelt on leitavad nii linnus, kirikute tornid kui ka  veetornelamu. Uuendusena on medali keskel esile toodud Saaremaa Veski 3D kujutis ning kujundaja idee oli, et edaspidi võiks igal aastal kujutada medalil Kuressaares või Saaremaal üldtuntud objekte.

Nii tekiks järjepidevalt linnajooksul osalejatel võimalus koguda linnajooksude medaleid vaatamisväärsuste seeriana. Medalile lisab väärtust ka värviküllane Saaremaa lipuvärvides pael.

Sellel on taustamustriks tuulikutiivad, mis iseloomustavad Saaremaa tuulikuterohkust. Triibud medalipaelal peaksid tooma esile tuulikute liikumapanevaks jõuks oleva tuule. Medali ja paela kujundas Sporrong Eesti kujundaja Kairo Antsaar.

 Värviküllasel lastejooksu medalil on kujutatud merelainete taustal Kuressaare linnust. Samuti on seal reljeefselt kujutatud jooksvate laste figuurid ja Saaremaa Spordikooli logo. Medali kujundasid SoundVoice OÜ disainerid.

 „Kuigi jooksma ja käima ei tulda kindlasti ainult medali pärast, on see loodetavasti suurepäraseks lisamotivatsiooniks, et Kuressaare linnajooksul kaasa lüüa,“ kommenteeris jooksu peakorraldaja Mati Mäetalu.

Kuressaare linnajooksu start antakse 6. mail kl 13.00 ning jooksule saab registreerida kuni 3. maini. Lastejooksud toimuvad 5. mai õhtul kl 18.00. Täpsem info www.kuressaarelinnajooks.ee

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.