main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hõbedane võistkond. Kadri Aedmäe/Pärnu Summer Cup

JK Saarepiiga naases Pärnust hõbemedalitega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
01.07.2024
08:44

JK Saarepiiga osales Pärnu Summer Cup 2024 turniiril U16 vanusegrupis, kus saavutati teine koht.

Kuna klubil on mängijaid piisavalt vähe, et võistkonda turniirile kokku saada, siis tulid appi meie sõbrad JK Tabasalust. Esmakordselt mängisime suurel väljakul 11 v 11 ja saime korraliku mängukooli.

Neli päeva ja kuus mängu. Esimene mäng läks puhtalt mängijate õigesse kohta paigutamisele ja liinidevahelise koostöö kokkuklopsimiseks. Teises mängus saime mängijad paika ja pealinlased ka saarlaste mängu veidike mängima. Kui esimesel päeval ei näinud me võimalust, et medalimängu sekkuda, siis kolmanda päeval tõestasid tüdrukud, et suudavad küll. Ja nii jõudsimegi finaali!

Kuna süües kasvab isu, siis ihkasime muidugi kuldmedaleid. Paraku tegime ise mõned vead ja vastane karistas need osavalt ära. Võit jäi suvepealinna võõrustajatele. Tõestasime eelkõige endale, aga ka lapsevanematele, fännidele ja vastastele, et Saarepiigad oskavad mängida küll. Ka Eliitliiga tasemel.

Kokkuvõttes saime kuuest mängust 3 võitu, 1 viigi ja 2 kaotust. Lõime 12 väravat ja lasime 3.

Mängisime koosseisus: Karolin Kuuder (vv), Kätrin Kuuder, Meele Kelder, Erika Viil, Säde Sepp, Melissa Rei, Eva Kätliin Leidas (K), Emma Liisi Leidas, Saara Põld, Grete Reila, Kristelle Ojakõiv, Teresa Tohver, Mia Aedmäe.

Nüüd väike puhkus ja seejärel jätkame liigamängudega.

JK Saarepiiga

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.