main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar lõi eelmises ringis Kose võrku kolm palli. Allan Mehik

FC Kuressaare läheb karikasarjas kokku Flora duubliga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
14.09.2023
08:51

Eesti Jalgpalli Liidu ruumides toimus Evald Tipneri karikavõistluste loosimine, mille tulemusena selgusid 1/8-finaalide vastasseisud. FC Kuressaare kohtub koduväljakul Esiliigas mängiva Tallinna FC Flora U21-ga.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et karikavõistlused on omaette võistlus, kus võimalus on kõigil ja kindlasti mängivad kõik meeskonnad kõrgendatud motivatsiooniga. „Premium liiga meeskonna vastu tulevad kõik täiega ja kindlasti midagi kerget ei tule. Aga kodus oma fännide ees mängides on meie eesmärk ainult võit,“ lausus ta.

Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalide esialgne mängupäev on 31. oktoober, kuid täpsed toimumisajad sõltuvad meistrivõistluste kalendrist ning jalgpalliliit teeb need teatavaks esimesel võimalusel.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.