main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Estonian Next Rally Star kutsub toetama Robert Virvest

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.07.2024
08:50

Rallisõprade ja -ekspertide poolt 2022. aastal loodud Estonian Next Rallystar MTÜ otsib annetajaid, kes on valmis iga-aastaselt panustama noorte rallisõitjate karjääri arendamisse.

Esimesel tegutsemise aastal kogusime toetust Robert Virvese JWRC projekti tarbeks. Toetusprojekt õnnestus täielikult, kuna Robert võitis JWRC maailmameistri tiitli ning sellega kaasnevalt võimaluse osaleda 2023. aastal WRC 2 arvestuses.

  1. aastal osales Robert Virves Ford Fiesta Rally 2 autoga kümnel võistlusel ning saavutas Tet Rally Liepaja ERC etapil 5. koha. Oma väikese panuse kogu projekti andsid ka Estonian Next Rallystar MTÜ annetajad. Esimese kahe aastaga panustas projekti üle 20 rallispordisõbra.
  2. võistlusaasta algas Robert Virvese jaoks oodatust natuke hiljem aga on olnud siiamaani väga edukas. Tulemustena on ette näidata Sardiinia ralli WRC 2 arvestuse 6. koht, Poola ralli WRC 2 arvestuse 3. koht ja Delfi Rally Estonia absoluutarvestuse 2. koht. Hetkel on plaanis veel osaleda Soome WRC etapil.

Estonian Next Rallystar MTÜ kutsub heategevusliku projektiga liituma eraisikuid ja ettevõtteid, kes on valmis panustama vähemalt 1000 eurot aastas – toetust kasutatakse Robert Virvese 2024 võistlusaasta kulude katteks, et tagada vähemalt ühel ERC või WRC etapil osalemine peale Soome WRC rallit.

Annetusi saab teha Estonian Next Rallystar MTÜ LHV pangakontole EE807700771007848934, vastavasisulise selgitusega.

Parimate soovidega Estonian Next Rallystar MTÜ asutajad ning juhatuse liikmed

Kalev Kruus

Urmo Aava

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.