Tartu Rattamaratoni esisajas kaks saarlast

Kategooriad: Jalgrattasport
18.09.2023
09:35

Pühapäeval sõidetud Hawaii Expressi 26. Tartu Rattamaratoni 86 km pikkuse distantsi võitis võimsa lõpuspurdi teinud Antti-Jussi Juntunen ajaga 2:27.15. Teisena finišeeris Gert Kivistik +0.01 ja kolmandana lätlane Martins Blums +0.01.

Saarlasi sõitis esisajasse kaks meest. Ajaga 2:37.13 oli 29. Kaspar Neemesto ja 2.37-34-ga oli Jörgen Matt 33. Kokku lõpetas 1712 ratturit.

21 km pikkusel distantsil sai Melissa Kivi kokkuvõttes 12. koha, kuid neidude arvestuses oli ta kolmas. Aeg 49.58. Kokku lõpetas 323 ratturit.