main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vutineiud kaotasid koondisega Türgile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.09.2023
08:10

Eesti neidude U19 jalgpallikoondis peab Erzurumis kaks maavõistlusmängu Türgiga. Koondise peatreener Aleksandra Ševoldajeva nimetas koosseisu 20 noormängijat. Helina Tarkmeel ja Kaili Lilles.

Kuigi Eesti haaras kahel korral juhtohjad, tuli esimese mängu järel tunnistada vastase 3:2 paremust. Maavõistlusmängud on neidude U19 koondisele ettevalmistuseks oktoobris toimuvaks EM-valikturniiriks. Eesti loositi neljaliikmelisse B-alagruppi, kus vastasteks on Bosnia ja Hertsegoviina, Gibraltari ja Liechtensteini eakaaslased. Esimeses ringis on mängus koht A-tugevusgrupis valikturniiri teiseks ringiks, mis toimub järgmise aasta kevadel. Astme võrra kõrgemale pääsevad B-tugevusgrupist alagruppide võitjad.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.