main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/EVL

Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/EVL

Võrkpallurid mängisid end naiste EM-finaaliturniirile

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.01.2019
07:58

Eesti võrkpallirahvusnaiskond, kuhu kuulusid Nette ja Eliisa Peit ning Liisel Nelis pidas viimase kohtumise Euroopa meistrivõistluse valiksarjas, kui Hämeenlinnas alistati Soome naiskond 3:1 (25:20, 15:25, 25:14, 25: ) ja tagas ajaloos esmakordselt pääsu Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile.

Nette Peit tunnistas, et pinged olid mängjatel enne otsustavat kohtumist suured. “Kõigil meil oli siin täna keeruline, sest kõik teadsid, mis on kaalul ja kõik väga ootasid seda võitu. Väga hea tunne on, et see kõik hästi lõppes! Täna pidasime eelkõige iseendaga võitlust, see pinge, no see oli ikka olemas,” sõnas Peit volley.ee-le läbi naeru ja lisas, et Eesti spordi ajaloo kirjutamine pole veel päriselt kohale jõudnud. “Päriselt ei ole veel aru saanud, millega me just hakkama saime.”

Eesti resultatiivseim oli 21 punkti (+14) toonud Kristiine Miilen, 19 punkti (+15) lisas Kertu Laak ning 13 (+8) Nette Peit. Eesti vastuvõtt oli 30%, rünnak 40%, blokipunkte teeniti 12 ja servil löödi 10 ässa (4 läks Nette Peidi arvele)

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.