main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võidukas võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võrkpallipoisid mängis end karikavõistluste esimesse finaali

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.09.2019
16:15

Laupäeval mängiti Kuressaares poiste võrkpalli U18 vanuseklassi tsooniturniiri. Saaremaale olid kohale tulnud lisaks kohalikule poiste võistkonnale veel Hiiumaa VK/SK, ATO Spordiklubi ja Rakvere SK.

Päeva esimeses mängus tulid saarlastele vastaseks naabersaarelt noored poisid, keda võideti tulemusega 3:0. Teine mäng oli ATO Spordiklubi vastu, kus oma vigadest sai kaotatud üks geim, aga mäng lõppes tulemusega 3:1 siiski Saaremaa võiduga, vahendab Saaremaa Võrkpalliliit.

Päeva viimane mäng Rakvere SK-ga oli väga põnev ja tasavägine, mille Saaremaa poisid võitsid tulemusega 3:2. Selle võiduga kindlustasid Saaremaa poisid endale edasipääsu EKV I finaali. Treener Cristin Lepp oma treenitavatest: “Laupäev oli täis põnevaid mänge ning kindlasti andis oma positiivse noodi kodusaalis mängimine. Oma vigade tõttu andsime mõne geimi ka vastastele, aga eks iga geimi kaotus muutis poisid tahtejõulisemaks, mängimaks järgmistes geimides võidukalt. Poisid olid väga tublid ja mängisid oma positsioonid tublisti välja.” Eelseisva finaalturniiri eel on treeneri sõnul aga tööd veel teha küll ja küll: “Peame stabiliseerima servi vastuvõttu, tegelema kindlasti kaitsemängu ja blokki liikumistega.”

Saaremaa U18 võistkonnas mängisid: Egert Andrejev, Gerdo Pool, Markkus Erin-Uussaar, Martin Rosljuk, Laur Palijenko, Albert Johann Lepik ja Lauri Sepp.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.