main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Volume Designe alustas hooaega võiduga

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
13.10.2016
09:59

Harrastajate Hokiliigas mängib 2017. aasta meistrivõistlustel 18 meeskonda, kes mängivad mängutugevuselt kolmes grupis. Neist kõige arvukamalt 8 meeskonda osaleb 3 grupis.

Saarlaste meeskonna Volume Designi ja Hülgete vahelises mängus sai Volume Design näiliselt kindla 5:1 võidu. Mäng oli tegelikult tasavägisem, kui näitavad numbrid.

Hülged lihtsalt jätsid 3-4 kindlana näivat võimalust realiseerimata, kuid eelkõige vastaste väravavahi Roman Knõsuki väga heale tõrjetööle. Juba mängu avaminuti jäid Hülged väljakul arvulisse vähemusse ja kui mängitud oli 50 sekundit viis Fomtsenkov (Edvin Ollin) Volume Designi 1:0 juhtima. Ja 3.22 Aleksandr Podgornõilt (Oliver Ollin) 2:0.

Seejärel mäng tasakaalustus ja sama seisuga mindi ka vaheajale. Kohe mängu teisepoole avaminutil Konstantin Podgornõilt (Oliver Ollin) 3:0. Kui mängitud oli 20.13 õnnestus Melitskil (Mitt) Hülgete avavärav visata ja kaotusseis 1:3-le vähendada, kuid seda vaid loetud sekunditeks, sest 20.34 Tiiduselt (Oliver Ollin, Risto Alt) 4:1 ja mängu lõpptagajärje 5:1 vormistas Oliver Ollin Ylitainio Niko ja Risto Alti kaasabil. Hülgete mängus andis tunda mulluse hooaja võtmemängijate klubivahetus.

Jaan Ahi

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.