main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond teenis punkti. Alver Kivi

Naiskond teenis punkti. Alver Kivi

Vollenaiskonnale kaotus

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.11.2022
08:05

Saaremaa võrkpallinaiskond naaseb Eesti meistrivõistluste esiliiga mängult küll 0:3 (20, 23, 16) kaotusega, aga seejuures 3 geimi jagu kogemuse võrra rikkamana.

Mängu Peetri VK vastu kommenteerib naiskonna diagonaalründaja Maria Varik: “Tänane mäng kulges meil tõusude ja mõõnadega. Jäime hätta servivastuvõtul ja kahjuks ka kaitsemängus. Kahes esimeses geimis tegid vastased häid serviseeriaid, kuid suutsime siiski mängus püsida. Mõlema geimi lõpud olid tegelikult tasavägised, kuid kahjuks kuulusid need siiski vastasele.

Kolmanda geimi alguses tegid vastased kohe kolm väga head servi ja asusid juhtima ning domineerisidki seda geimi algusest lõpuni. Kahjuks on 0:3 kaotus kurb tõsiasi, aga teeme siit omad järeldused ning püüame järgmises mängus lihtsalt paremad olla.”

Saaremaa Võrkpalli Liit

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.