main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond rünnakul. Allan Mehik

Naiskond rünnakul. Allan Mehik

Vollenaiskond lõpetas põhiturniiri võiduga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.03.2022
08:15

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas võitis Saaremaa 3:2 (-24; 19; -17; 21; 8 ) Gerardo’s Toys/Neemeco naiskonda.

23 punktiga naiskonna resultatiivseim olnud Janne Järvalt ütles, et mäng algas täpselt samamoodi nagu Pärnu mäng ja juba oli tunne, et kas tõesti läheb see mäng käest. „Servivastuvõtt, mis on olnud meil eelnevatel mängudel üsnagi hea (va viimane mäng Pärnuga), andis täna kõvasti soovida,“ rääkis ta.

„Tänu lonkavale servi vastuvõtule oli meie sidemängijal raskem tõsta ja loomulikult ka ründajatel palli maha lüüa. Oma blokiga ei suutnud me täna  vastast kuidagi kinni võtta ja serviga oleks pidanud vastast veelgi rohkem suruma. Emotsioon oli platsil üsnagi närviline ja see  meile üldiselt edu ei too.“

Janne Järvalt ütles, et muidugi oleme väga õnnelikud, et lõpuks ikkagi võideti, kuid väga rasked mängud on ees. „Üritame trennis keskenduda nüüd vast rohkem servi vastuvõtule, sest sellest ju kogu mängu ülesehitus algab. Meie tänaste vastaste ees aga suur kummardus – super kaitsemäng nende poolt! Uuteks mängudeks püüame aga paremini valmis olla ja anda endast kõik, et ka meie superägedatele fännidele pakkuda ilusamat mänguelamust! Aitäh kõigile, kes kaasa elasid – see on vägaväga oluline meile,” märkis ta.

Mängu suurimad punktitoojad: Janne Järvalt 23, Gerli Gull 15 ja Maria Varik 11 punkti.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.