main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond on mänguks valmis. Allan Mehik

Meeskond on mänguks valmis. Allan Mehik

Vollefännid on panustanud tuhat eurot

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.01.2021
11:57

Palkade maksmisel hätta jäänud Saaremaa Võrkpalliklubile rahastamisprobleemide lahendamisel appi tõtanud fännid kogusid esimese päevaga pea 1000 eurot.

Mänedžer Hannes Sepp ütles, et ei oska kõiki toetajad ära tänada. „Panustatud on erinevate summadega,“ lausus ta. „Muidugi ega selle tuhande euroga suuri asju ära ei tee, aga abiks ikka. Samas on üks asi rahaline pool, teine aga mentaalne ja vaimne. See toetus on meie jaoks seeme ja näitab, kui palju see meeskond inimestele korda läheb, nad tahavad, et see meeskond oleks olemas ja fännid on selle nimel valmis ka ise panustama.“

Hannes Sepp ütles, et oma rahaliste probleemide lahendamisel liigub klubi positiivses suunas. „Meil on tekkinud kindlus, et saame asjad korda,“ lausus ta. „Oleme oma asju klaarinud, aga vajame veel hapnikku, kui kõik klaariks saab. Loodame leida veel tuge ka meie ettevõtjatelt ja ka Saaremaa valla abi on ülioluline. Oleme saanud vallalt suusõnalise kinnituse, et nad on valmis appi tulema.“

Hannes Sepa sõnul on eesmärk 5. veebruariks asjad ära klaarida, et kahe lahkunud mängija Evandro De Souza ja Nikodem Wolanski asemel uued mehed meeskonda tuua.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.