main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublid võimlejad. VK Pärl

Tublid võimlejad. VK Pärl

VK Pärli neiud astusid esmakordselt rühmvõimlemise võistlustel platsile

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
20.09.2020
21:04

Sel nädalavahetusel leidsid aset Elva lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, kus osalesid ka VK Pärl rühma Aurora võimlejad. Rühmvõimlemise (AGG) võistlustel ei ole varasemalt ükski Saaremaa rühm osalenud, mistõttu on olnud see VK Pärlile põnev ja uudne väljakutse ning omamoodi ajalooline hetk.

Aurora rühm koosseisus Eliise Vares, Elis Heinam, Elisabet Kallas, Heleri Ink, Ketlin Bachman, Kirke Pulk, Kätriin Uue, Laura Putku, Marta Aus, Mia Gret Jalakas, Sofia Väin, Victoria Amanda Aavik ning põhitreener Marjana Tõnissoni ja klassikatreeneri Aylin Quintosa Cala juhendamisel saavutasid miniklass vanem B grupis 5. koha. Tegemist on võistlusklassiga, kus võistlevad 8-10aastased võimlejad.

VK Pärl

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.